Cukrová pasta je nejnovějším hitem!

Nanášíte si v podstatě karamel na kůži a strháváte! Všechny výrobky jsou z přírodních materiálů, takže se mohou používat i na velice jemnou a přecitlivělou kůži. V případě, že trpíte alergiemi či nesnášenlivostí na některé syntetické látky, pak je tato volba tou nejlepší, kterou můžete využít.

holítko

Velice snadno a krásně si vyhladíte vaši pokožku, která díky takovéto depilaci zůstane krásně jemná, hedvábná a vláčná a co je hlavní, bude bez chloupků. Mnoho žen má špatné zkušenosti se syntetickými náhražkami depilací, ovšem depilace cukrovou pastou vás jistě nezklame. Jenom je potřeba umět s ní zacházet. Ničeho se nebojte, není to tak složité, jak by to na první pohled mohlo vypadat.

Nanesete trochu karamelu a strhnete

Tento výrobek má přirozeně hnědou barvu, intenzita barevnosti od světlejších odstínů po tmavší tóny se může lišit, závisí to na druhu výrobků a daných příměsích. Cukrová pasta totiž může obsahovat například ještě med pro vláčnější a příjemnější pocit po depilaci. Nebo můžete zvolit přípravek s olivovým olejem, který dodá pokožce potřebné vitamíny a krásný vzhled.

Existuje také varianta s kokosovým olejem, která je příjemná a má antiseptické účinky. Každá je vhodná pro jakýkoliv druh a typ pleti. Přírodní složení zajišťuje hypoalergenní složky, které můžete použít i na opravdu citlivou pokožku. Ta se díky přírodním látkám bude cítit příjemně a vy jenom musíte vydržet to škubnutí, které je jediné nepříjemné z celé této procedury.

vosk


v Pasta se nechá rozehřát v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Jakmile bude dostatečně zahřátá, bude se vám zdát lepkavá. To je správná konzistence pro nanášení. Nanesete na oblast vašeho těla, kde chcete epilovat. Potřete s tím pokožku, vezmete si do rukou hmotu asi o velikosti vlašského ořechu, pak stačí postupně pár tahy strhnout. Stačí pár škubnutí a budete mít pokožku bez chloupků a navíc příjemně hladkou a vláčnou.

4.7/5 - (3 votes)